O firmie

„PAMAX” – Maximum Pasji / Maximum Passion

Transport – jest to działalność polegająca na świadczeniu usług, których efektem jest przemieszczanie ładunków z punktu nadania do punktu odbioru. Nasza Załoga sprawia jednak, że definicja transportu wzbogacona jest o jakże ważną kwestię : PASJĘ, która wypełnia Nas – Pracowników, wykonujących kolejne Zlecenia Transportowe.

Firma PAMAX funkcjonuje na rynku transportowym od 7 lat, lecz doświadczenie w branży transportowej Właściciele – Maria i Grzegorz Lisowscy, zdobywali już od 1991 roku będąc współwłaścicielami znanych firm transportowych. Determinacja połączona z praktyczną wiedzą doprowadziły do stworzenia własnej Firmy – PAMAX. Zaryzykowali oni swe oszczędności kupując pierwszy ciągnik siodłowy z naczepą.  Dzięki Maximum Pasji włożonej w wykonywaną pracę, osiągali kolejne stawiane sobie cele, a wszelkie przeciwności losu pokonywali bez problemu. Wszystko to zaowocowało rozbudową Firmy.  Do dziś budzą PASJĘ w Pracownikach, pragnąc przekazać im MAXIMUM wiedzy zdobytej przez lata praktyki.


    

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny, spełniający wszelkie wymogi tabor, z pewnością przyczynią się do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O firmie     |    Usługi     |     Jakość     |     Tabor     |     Kontakt       tagi: pamax, pamax pasłęk, cysterna, transport, spedycja, logistyka, pamax paslek, sprzedaż paliw, paliwa, diesel, ceny paliw tags: pamax, pamax paslek, spedition, logistics, transport
Projekt i realizacja Agencja Reklamowa GABO © 2013